gk logo

«Карпати» дванадцятий раз перемагають!

Починаючи із 1977 року, на честь 20-річчя створення футбольної команди «Карпати» (Кути), тодішній профком і рада колективу фізкультури Кутського лісокомбінату вирішили щорічно проводити традиційний розіграш на її честь.

Продовжує цю традицію і теперішній господар команди – футбольний клуб «Карпати» (Кути), який нещодавно провів 38-й розіграш.

Впродовж цих років у традиційному розіграші найбільше перемог здобували футболісти кутських «Карпат» – аж 12 разів. Здобували цей трофей і представники теперішніх зарубіжних команд «Енергія» (Новгород, Росія) – три рази, «Молдавгідромаш» (Кишинів) – один раз.

А в цьому році в розіграші взяли участь «Кремінь» (Пістинь) – чемпіон і володар кубка Косівського району, «Черемош» (Вижниця), «Черемош» (Слобідка) та господарі – кутські «Карпати», минулорічні переможці першості області серед команд другої ліги.

В перший день зустрілися «Кремінь» (Пістинь) і «Черемош» (Виж­ниця). Перемогу відсвяткували більш потужні пістинчани з рахунком 3:0. А в другій парі на поле вийшли оновлена молода команда кутських «Карпат», яка сформована виключно із своїх молодих вихованців, і амбітний колектив «Черемоша» (Слобідка), де плідно працює колишній вихованець «Карпат» Михайло Гавриш. Гра пройшла в дуже напруженій спортивній боротьбі і закінчилася з рахунком 2:2. Лише пробиття 11-метрових штрафних ударів дозволило «Карпатам» продовжити виступ у фіналі.

Другого дня в грі за ІІІ і ІV місця вижничани відмовились виступати, і команда «Черемош» (Слобідка) без боротьби стала третім призером цьогорічного розіграшу. І ось – фінальна гра: «Карпати» (Кути) – «Кремінь» (Пістинь), яка пройшла з деякою ігровою перевагою пістинчан. Під час завершення атак гравці допускали багато помилок і спромоглися тільки завершити одну із них. А от футболісти «Карпат» побудували свою гру на контратаках і пробили оборону «Кременя» аж тричі. В результаті – перемога в грі – 3:1 і перемога в розіграші – дванадцятий раз.

Переможці нагороджені перехідним кубком «Карпати» і дипломом І ступеня. Команди «Кремінь» (Пістинь) і «Черемош» (Слобідка) нагороджені дипломами відповідних ступенів, а воротаря команди «Карпати» (Кути) Антона Павлюка визнано «Кращим гравцем турніру», за що він отримав спеціальний приз від організаторів розіграшу.

М. КУШНІРУК, голова правління ФК «Карпати» (Кути).

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: