gk logo

Відбулася відкрита першість Косівського району з шашок-64

У Центрі дитячої творчості відбулася відкрита першість Косівського району з шашок-64 (швидка гра), присвячена Міжнародному дню захисту дітей.

У змаганнях взяли участь 24 дітей з Івано-Франківська, Коломиї, Косова.

З теплими словами до присутніх звернулися керівник гуртків з шахів Володимир Хлопков, віце-президент федерації шашок Украї­ни, арбітр міжнародної категорії Костянтин Балтажі, гросмейстер та чемпіонка Європи з шашок Ольга Балтажі та від імені голови райдерж­адміністрації Романа Матейчука, завідувач сектору контролю апарату РДА Марія Пророчук. Щиро дякуючи за грамоти від сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА та призи від служби у справах дітей РДА, виступаючі побажали учасникам змагань здоров'я, натхнення, добре провести літні канікули, а також сутичок та перемог тільки на ігрових полях.
За результатами змагань перше місце посів Василь Шкрібляк, друге – у Яніни-Марії Шикман (обоє з
м. Косова), третє – у Тараса Лаврука з м. Коломиї. Кращими серед дівчат стали косівчанки Вікторія Пророчук, Діана Васильчик та Алла Пантелюк. Наймолодшою учасницею змагань була п'ятирічна Оріяна Михайлюк з м. Косова.

На цих змаганнях норму другого розряду виконали Василь Шкрібляк, коломийчани Тарас Лаврук та Іван Комарницький.

Варто зазначити, що Ольга Балтажі поділилася своєю ідеєю популяризувати гру в шашки та залучати до цієї інтелектуальної гри якомога більше дітей та дорослих. Тож сподіваємося, що такі заходи в районі матимуть перспективу розвитку.

О. БУРАТИНСЬКА, начальник служби у справах дітей РДА.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: