gk logo

Спортивне свято клубу «Богатир»

Вже стало доброю традицією у Косівському спортивному клубі одноборств «Богатир» проводити відкриту першість клубу з вільної боротьби під гаслом «Готуємось захищати Вітчизну».

Відкрив змагання заступник Косівського міського голови Василь Сліпанюк, звертаючись до присутніх він наголосив: «Спорт – це, насамперед, здоров'я дітей, формування здорового покоління, гідних захисників Вітчизни. Ви – юні спортсмени – маєте можливість набиратися навичок, знань, мужності для подальшої праці – розбудови України».

З привітальним словом також виступив голова батьківського комітету Петро Павлюк, який наголосив, що кожна перемога у спорті, навчанні – це гордість нашого міста, зокрема і району загалом.

На спортивному святі слово мав і головний суддя змагань, суддя Національної категорії, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Дмитро Кравчук. «Я вірю і сподіваюсь, що ваше покоління зможе доказати, хто ви і чиї ви діти, а у сьогоднішньому протистоянні хай переможе сильніший», – наголосив він.

Тридцять дев'ять юних спортсменів вільного стилю цього змагання в упертій безкомпромісній боротьбі демонстрували чудову техніку, тактику та волю до перемоги, а переможцями стали: Андрій Петрик, Юрій Кіцнак, Сергій Мацьків, Роман Кравчук, Володимир Яремин, Андрій Матейчук, Назарій Павлюк, Дмитро Коржук, Павло Кіщук, Станіслав Кіщук, Роман
Чернелицький.

На закритті змагань у своєму виступі голова районної державної адміністрації Роман Матейчук високо оцінив важливість цього заходу, роботу спортивного клубу, а спортсменам побажав бути кращими – у навчанні, спорті, поведінці, як це і годиться справжнім українцям.
Під оплески присутніх були вручені грамоти і медалі відповідних ступенів. Слід відзначити, що спонсорами спортивного свята були батьки спортсменів.

Зоряна ПАВЛЮК, член батьківського комітету.

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: