gk logo

Відбулась районна Спартакіада

За ініціативи сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації і районної організації ФСТ «Спартак» протягом червня 2014 року працівники всіх сфер району готувались до масштабної спортивної події – районної Спартакіади серед збірних команд підприємств, установ та організацій.

Найкращий варіант боротьби за здоров'я людини, її творчу активність, потенціал і довголіття полягає у масовому розвитку фізичної культури та спорту, – саме такої думки дотримується очільник району Роман Матейчук, голова районної федерації волейболу, щирий вболівальник за відродження спортивного духу на Прикарпатті.

Спартакіада, яка об'єднувала змагання з міні-футболу, волейболу, гирьового виду спорту, армреслінгу, кульової стрільби, настільного тенісу, шашок, шахів і дартсу, справді сколихнула всю спортивну громаду краю. Позмагатись за право вивести свій колектив у ряди спортивних переможців заявили 17 підприємств, установ та організацій Косівщини. Кількість зовсім невелика порівняно із їх загальною кількістю у районі, але достатня для підігріву спортивного азарту та відчуття суперництва серед самих учасників спортивного заходу.
Змагання відбувалися 20, 24 та 26 червня, фінальні спортивно-видовищні ігри символічно провели 29 червня – в День української молоді, не дарма ж спорт – це вічна молодість душі і тіла.

В упертій наполегливій боротьбі, демонструючи неабиякий спортивний запал, у кожному виді спорту були свої перемоги, невдачі та сюрпризи. Адже йдеться про честь і гідність за свою організацію, і ті, хто постарався організувати своїх працівників, мається на увазі – у всіх видах спорту не пас задніх, таким чином розподілилися місця, командні та особисті, із видів спорту:

Міні-футбол (командні місця):
І місце – Косівська ЦРЛ, ІІ місце – відділ освіти РДА, ІІІ місце – Косівський РЕМ.
Команду-переможницю представляли: Остап Мосейчук, Тарас Пиптюк, Ярослав Грабовецький, Анатолій Дяк, Роман Мироняк, Володимир Клим'юк, Василь Федчук.

У волейболі кращою стала також команда з представників Косівської ЦРЛ, а саме: Анатолій Дяк, Ігор Погребенник, Ярослав Грабовецький, Тарас Голюк, Роман Мироняк, Михайло Бойко, Руслана Борук, Василь Федчук. Друге місце посіла команда Косівського РЕМу, а третє – відділ освіти РДА.

Гирьовий вид спорту представляли справжні козаки, адже це наш національний вид спорту. У командну призову трійку ввійшли: І місце – Косівський інститут ПДМ ЛНАМ, ІІ місце — відділ освіти РДА, ІІІ місце – Держлісгосп.
В особистій першості у своїх вагових категоріях переможцями стали: до 62 кг – Ярослав Пасічний (Держлісгосп), до 70 кг – Микола Рабинюк (відділ освіти РДА), до 80 кг – розділили І місце Віталій Абрам'юк (відділ освіти РДА) та Роман Павлюк (Косівський інститут ПДМ ЛНАМ), + 90 кг – Дмитро Ковалюк (санаторій «Косів»).

Армреслінг, запальний та емоційний вид спорту, адже йдеться за престиж тут же на яву у багаточисельних вболівальників, де часто перемагають як емоції, так і хвилювання, у командному заліку місця розподілились так: І місце – УЕГГ, ІІ місце – Косівський інститут ПДМ ЛНАМ, ІІІ місце – санаторій «Косів». В особистому заліку переможцями стали: до 62 кг – Василь Савченко (Косівський інститут ПДМ ЛНАМ), до 70 кг – Назарій Рак (Косівський інститут ПДМ ЛНАМ), до 80 кг – Юрій Дудюк (Держлісгосп), +90 кг – Роман Кристиняк (УЕГГ).

Настільний теніс:
Командні місця: І – УЕГГ, ІІ – Косівська ЦРЛ, ІІІ – Кутський професійний ліцей. Серед жінок І місце посіла Оксана Ткачук (Кутський професійний ліцей), а серед чоловіків – Ігор Мельничук (УЕГГ).

Шахи:
Командні місця: І – Кутський професійний ліцей, ІІ – Косівська ЦРЛ, ІІІ – НПП «Гуцульщина». Серед жінок І місце посіла Іванна Федорак, а І місце серед чоловіків – Олег Грималюк (Косівський інститут ПДМ ЛНАМ).

Шашки:
Командні місця: І – Кутський професійний ліцей, ІІ – Косівська ЦРЛ, ІІІ – РДА. І місце серед жінок посіла Наталія Радиш (Косівська ЦРЛ), а серед чоловіків – Микола Чорняк (РДА).

Кульова стрільба:
Командні місця: І – НПП «Гуцульщина», ІІ – Косівський інститут ПДМ ЛНАМ, ІІІ – УЕГГ. І місце серед жінок посіла Валентина Боринська (НПП «Гуцульщина»), а серед чоловіків – Іван Самокіщук (НПП «Гуцульщина»).

Дартс:
Командні місця: І – Держлісгосп, ІІ – Косівський РЕМ, ІІІ – відділ освіти РДА. Переможець – Павло Ванжурак – керівник Кутського лісгоспу.
Переможців та призерів в особистому заліку нагородили грамотами та медалями відповідних ступенів, а команди – кубками та дипломами. В командному заліку призерами стали: І місце – Косівська ЦРЛ, ІІ – Косівський інститут ПДМ ЛНАМ, ІІІ – УЕГГ.