gk logo

Взяли участь у районній Спартакіаді

На виконання районної цільової соціальної програми розвитку культури та спорту на 2013-2016 роки голова районної державної адміністрації Роман Матейчук видав розпорядження про проведення Спартакіади серед збірних команд підприємств, установ, організацій району 21-29 червня цього року.

В програму входили змагання з дев'яти видів спорту.

На них була представлена і наша команда. Галина Девда, заступник начальника управління взяла участь у змаганнях з дартсу, Юрій Бейсюк, начальник відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи, головний спеціаліст цього ж відділу Уляна Бойчук – з кульової стрільби, завідувач юридичного сектору Костянтин Атаманюк – з армреслінгу, головний спеціаліст відділу з виплати пенсій Богдан Балагурак – з настільного тенісу, а Тетяна Радиш, начальник загального відділу та Мар'ян Юсипчук, головний спеціаліст відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та звітності – з шахів.

В нелегкій спортивній боротьбі в особистій першості серед жінок у змаганнях з шашок третє місце зайняла Тетяна Радиш, якій вручили медаль та грамоту Косівської райдержадміністрації та районної ради.

В трудовому колективі Тетяну за зайняте призове місце в районній Спартакіаді привітали Марія Миколаївна Рибенчук – начальник управління, Галина Петрівна Шведюк – голова профкому, вручивши їй грошову премію.

Василь БАРИЧКО, перший заступник начальника управління
ПФУ в районі.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: