gk logo

Зайняли усі перші місця

У обласному центрі відбувся відкритий 10-й чемпіонат Прикарпаття та міста Івано-Франківська з легкої атлетики серед ветеранів, на якому косівчани зайняли усі перші місця.

Такі змагання проводять щороку. Від нашого району участь у них брали п'ять учасників.

Володимир Крицкалюк з Вербовця (кандидат у майстри спорту з лижних перегонів, багаторазовий чемпіон і призер України) став чемпіоном області на дистанції 5000 метрів. Вчитель фізичного виховання Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Іван Крицкалюк (кандидат у майстри спорту, багаторазовий чемпіон України з лижних перегонів) здобув першість на дистанціях 800 і 5000 метрів. Іванові Сусаку, вчителеві фізичного виховання Соколівської ЗОШ І-ІІ ст. (кандидат у майстри спорту з вільної боротьби, багаторазовий чемпіон області з легкої атлетики) не було рівних на 100, 200, 400-метрових дистанціях. Майстер спорту з важкої атлетики, чемпіон Європи і світу Ярослав Фальбійчук з смт. Яблунова виборов перше місце у штовханні ядра, друге – в метанні списа. Вчитель Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Микола Рабинюк (кандидат у майстри спорту з гирьового спорту, чемпіон України, Європи, світу, багаторазовий чемпіон України з легкої атлетики) став чемпіоном області на дистанціях 100 і 200 метрів.
Переможців чемпіонату області з легкої атлетики нагородили медалями та грамотами.