gk logo

Сильні духом

26 червня у спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася друга регіональна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу».

Це відкритий спортивний захід. Його проводять щороку, щоб допомогти потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань подолати особисті фізичні межі, реабілітувати їх за допомогою фізичної культури і спорту, адаптувати у суспільстві, залучити органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськість до проблем потерпілих на виробництві.


Цього року змагалися з таких видів спорту: армспорт, бомбаскет, дартс, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт. Команду Косівського району представляли: Дмитро Федорович Миронюк (с. Тюдів), Юрій Федорович Миронюк (с. Малий Рожин), Микола Петрович Федорак (с.Вербовець) та Роман Іванович Пістуняк (м. Косів). Хочу подякувати їм за участь у цих змаганнях і волю до перемоги.


Користуючись нагодою, звертаюся до роботодавців з вимогою створювати безпечні умови праці для працівників, а останні також мають дбати про безпеку -- свою особисту та безпеку оточуючих людей.

Б. ГЛІБЧУК начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Косівському районі.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: