gk logo

Спортивно-патріотичне свято

Стало доброю традицією у Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ проводити військовий спортивно-патріотичний захід під назвою «Козацькі забави». У ньому взяло участь шість команд (куренів), а всього учасників було 12.

Свято відкрили директор училища В.В.Ходан та В.Я.Дутка, капітани команд (куренів) підняли Державний прапор та всі виконали Гімн України.

Розпочали змагання з виконання маршової патріотичної пісні в однострої зі штандартом куреня. Кращими були представники з відділів художнього дерева та художнього металу, потім підтягувались на перекладині, переміг Юрій Буйвол, у гирьовому виді спорту кращим був Роман Павлюк, інтригуючим був армреслінг, переміг Назарій Рак, збивання зі спортивного снаряду виграв Федір Кармаліта, у метанні ядра був кращим Павло Вільховецький, у комбінованій естафеті та перетягуванні канату перемогла команда з відділу художнього металу, а у кульовій стрільбі перемогла, як не дивно, дівчина – Світлана Романюк.

В управності розпалювати ватру та приготуванні козацької страви перемогла команда з художнього розпису. У командному заліку місця розприділили так – перше місце посіла команда з художнього розпису, друге – командне місце з відділу художнього металу, а третє поділили між собою представники з відділень художньої кераміки та художньої шкіри.

Призерів та команди з кожного виду змагань нагородили грамотами та кубками.

Слід сказати, що результати в окремих видах спорту поліпшилися у два рази, а то й більше, і це в тих студентів, які систематично відвідують спортивні гуртки.

Дмитро КРАВЧУК.

Вівторок, 16 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: