gk logo

Чемпіони України живуть в Акрешорах

Протягом трьох днів, 9-11 серпня, у с. Білих Ославах, Надвірнянського району проходив ІІІ етап Чемпіонату України із ендуро та міжнародний «Кубок Карпат». Крім представників з різних областей України, в змаганнях брали участь і спортсмени з Росії.

Слово «ендуро» в перекладі з іспанської означає витривалий, сильний.

За підсумками трьох етапів Чемпіонату України абсолютним чемпіоном з «Ендуро-2013» став наш земляк, майстер спорту України, багаторазовий призер України з мотокросу та ендуро житель с. Акрешорів Михайло Голинський. Син його Іван Голинський зайняв ІІ місце на міжнародному «Кубку Карпат» серед юніорів, і поступився тільки своєму землякові Дмитрові Грималюку з Косова, який зайняв І місце у цій дисципліні.

Наші земляки Михайло Голинський, Іван Голинський і Дмитро Грималюк теж прославляють Косівщину. Вони виступали у складі збірної нашої області. За підсумками трьох етапів вони вибороли перше місце для Івано-Франківщини.

Більше 60 спортсменів було зареєстровано на старті, але до фінішу дійшли лише найсильніші. Незважаючи на травму руки, сила волі Михайла привела його до перемоги.

Дізнавшись про перемогу наших спортсменів на Чемпіонаті, ми запросили їх на зустріч з активом села.

Багато цікавого розповів Михайло про свою спортивну кар'єру. За всі перемоги, які він здобув, перш за все він дуже дякує своїй сім'ї, особливо дружині Марії, яка з розумінням ставиться до його захоплення і вірить в свого чоловіка. Колись вона переживала тільки за нього, а тепер – ще й за сина. Хвилюється і молиться, щоб обоє щасливо повернулися додому. Також дякує своїм батькам, які проживають у с. Баня-Березові.

Шкода, що такі чемпіонати відбуваються переважно на ентузіазмі спортсменів.

Запрошують їх на змагання різного рівня (навіть європейського), але часто вони не можуть поїхати через фінансову скруту.

Не встигли спортсмени відпочити, а вже всі сили спрямовують на підготовку до Чемпіонат України з мотокросу, який відбудеться 31 серпня - 1 вересня у Косові. У них братимуть участь найсильніші гонщики України.