gk logo

Бокс проти наркотиків

Уже доброю традицією стало в Кутах відзначати День Незалежності масштабними спортивними змаганнями.

21 серпня тут було проведено матчеву зустріч з боксу серед юнаків, присвячену 22-й річниці Незалежності України та 564-річчю від дня заснування Кутів. Цей захід, як і попередні боксерські турніри, проходив під гаслом «Бокс проти наркотиків».

Благородну мету переслідував майстер спорту з боксу Андрій Васильович Глібчук, який в 1994 році відкрив у рідних Кутах школу боксу. Він прагнув прищепити юним здоровий спосіб життя, відвернути їх від шкідливих звичок, давши їм нове захоплення – бокс.

І в провінційному селищі міського типу почали проводити міжнародні та всеукраїнські турніри. Своєю великою любов'ю до боксу та ентузіазмом Андрій Васильович зумів заразити людей, які стали його однодумцями та партнерами.

У 2001 році, за ініціативою майстра спорту, приватного підприємця Семена Байгуша та майстра спорту, судді міжнародної категорії з боксу Андрія Васильовича Глібчука, при Кутській селищній раді був створений спортивний клуб «Атлант» з метою об'єднання сільської молоді для реалізації своїх можливостей у сфері розвитку та популяризації спорту, усіх видів єдиноборств: спортивної боротьби, боксу, важкої атлетики, а також спортивно-культурної оздоровчої діяльності, спрямованої на духовний і фізичний розвиток людини.
Для розвитку видів спорту в Косівському районі спортивний клуб «Атлант» уклав угоду з Косівською ДЮСШ «Гірське орлятко» про забезпечення виконання програми «Діти села – майбутнє держави».

За час діяльності спортклубу «Атлант» майже 250 школярів-підлітків отримали спортивні розряди: виховано шість майстрів спорту України, дев'ять кандидатів у майстри спорту.
У цьогорічній матчевій зустрічі взяли участь 36 юнаків – боксери з Маріуполя, Івано-Франківська та Кутів.

Змагання розпочали парадом учасників.

Із вітальним словом до спортсменів звернулись голова районної ради А.І.Клуб, голова Кутський селищний голова Д.Томащук, голова спортивного клубу «Атлант», депутат сільської ради С.Байгуш.

Відкрили змагання боксери-юнаки у ваговій категорії до 32 кг. Евген Бган (м. Маріуполь) і Захар Білуник (м. Івано-Франківськ). Боксери показали гарну тактико-технічку підготовку в трьох раундах. Судді визначили нічию. У вазі до 46 кг переміг Микола Литвищенко (м. Івано-Франківськ), а кутчанин Олег Сорочан переміг Дениса Пантелеєва з Маріуполя. У вазі до 52 кг Назар Войціх з Івано-Франківська переміг боксера з Маріуполя Олексія Фіклінця. У вазі до 58 кг перемогу одержав представник м. Маріуполя Володимир Музальов, якого визнали кращим боксером змагань. У вазі до 54 кг перемогу, за явною перевагою одержав Ярослав Серафім (м. Івано-Франківськ).

Серед старших юнаків переможцями і призерами стали: Дмитро Пресняков, Роман Музальов (м. Маріуполь), Артем Берзеняв, Петро Бадрійчук, Віктор Бєлуник, Андрій Готь, Станіслав Олексюк (м. Івано-Франківськ). переможцями з Кутів стали Орест Дмитрук і Михайло Глібчук. А Мирослав Петрук, Микола Волощук, Станіслав Романюк зайняли другі м'ясця.

За підсумками змагань А.Глібчук, Д.Томащук та С.Байгуш нагородили спортсменів грамотами та пам'ятними призами.

Кращими суддями турніру визнані М.Беденисюк (м. Маріуполь), В.Максумов (м. Івано-Франківськ), І.Романишин (м. Косів).
Матчева зустріч стала прикладом сили, майстерності й чесності. Організаційний комітет дякує за допомогу в проведенні змагань спонсорам – Косівській районній організації Партії регіонів (А.І.Клуб), Кутській селищній раді (Д.М.Томащук), депутату Кутської селищної ради С.Байгушу, приватним підприємцям??? ПП Петрові Андрійчуку, ПП Володимирові Струку, ПП Богданові Близнюку, ТзОВ «Віто» (І.Сусак), МП «Евріка» (М.Павлюк), депутатові Косівської районної ради Д.Павлюку.

На честь переможців турніру звучав Державний Гімн. Поклавши руку на серце, співали його юнаки із Маріуполя, із Івано-Франківська, із Кутів. І так хочеться вірити, що серед них є майбутні чемпіони світу, які прославлять Батьківщину – незалежну Україну.
А справа, яку роблять організатори турніру, зокрема, А.В.Глібчук, С.Байгуш, важлива для пропаганди спорту серед молоді. Ці люди об'єднують східні й західні регіони України, виховують спортсменів, які гордо нестимуть прапор незалежної України в світі.

Я. ТИМОФІЙЧУК.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: