gk logo

Cпартакіада серед інвалідів трудового каліцтва «Cила духу»

У спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася Перша обласна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу».

В змаганнях брали участь команди усіх районів Прикарпаття. Визначали найсильніших з таких видів спорту: армспорту, бомбаскету, дартсу, настільного тенісу, шахів і шашок.

Організаційний комітет з підготовки та проведення обласної спартакіади очолила начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Івано-Франківській області Надія Йосипівна Глинська.

Змагання проходили цікаво та емоційно. Вражало, що всі учасники старалися показати якнайкращі результати. Дуже важливо, що вони мали можливість поспілкуватись між собою. Команду Косівського району представляли: Дмитро Федорович Миронюк (с.Тюдів), Юрій Федорович Миронюк (с. Малий Рожин), Микола Петрович Федорак (с. Вербовець), Роман Іванович Пістуняк (м. Косів) та Степан Степанович Сулятицький (с. Нижній Березів).

В загальному заліку команда зайняла 9-те місце. Хочу подякувати представникам нашої команди за те, що вони знайшли час, мужність і, незважаючи на травми і хвороби, відгукнулись на пропозицію взяти участь у цих змаганнях.

Б. ГЛІБЧУК,
начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Косівському районі.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: