gk logo

Туризм та Відпочинок

Туристів приваблюють нестандартні тури

«Активна Україна» діє вже й на Косівщині

Детальніше...

А зорі над Карпатами тихі

У мальовничому куточку одного з прекрасних старовинних міст Косова, яке по праву можна назвати своєрідною столицею Гуцульського краю, на березі неспокійної річки Рибниця у підніжжя Покутсько-Буковинських Карпат знаходиться лікувально-оздоровчий санаторій «Карпатські зорі».

Детальніше...

Повітря тут чисте і природа чудова

У ці серпневі дні в дитячому закладі санаторного типу «Лікувально-оздоровчому комплексі (ДЗСТ ЛОК) «Карпатські Зорі» відпочивають 125 київських і 30 косівських дітей четвертого заїзду.

Детальніше...

Інновації в сільському туризмі

Туризм є потужним засобом розвитку гірського села, він пропонує фантастичні можливості для місцевого населення, особливо для ініціативних і молодих людей, створює нові робочі місця.

Детальніше...

За враженнями, новими друзями і любов'ю до українського…

Лікувально-оздоровчий комплекс «Карпатські Зорі» уже протягом десятиліть приймає на відпочинок тисячі дітей не тільки з Косівського району, а й інших міст України.

Детальніше...

Літній табір Корпусу Миру

У липні цього року волонтери Корпусу Миру США в Україні в чотирнадцятий раз організували літній табір «на виживання» у Карпатах. Цього разу він проходив у с. Шешорах, на території Національного природного парку «Гуцульщина».

Детальніше...

Санаторій «Косів» має доброго мецената

Санаторій «Косів». Це не лише лікувально-оздоровчий заклад. Це і пам'ятка архітектури, природи. А загалом – курортний комплекс для гармонійного дитячого відпочинку.

Детальніше...

Туризм і Косівщина

Туризм для Гуцульщини – це не тільки бізнес, але й той ричаг, за допомогою якого можна змінити економічне становище цього регіону. Це добре розуміє депутат районної ради, голова комісії по туризму районної ради Володимир Миколайович Марчук.

Детальніше...

Туризм на Косівщині є і буде!

Минуло 10 років з часу створення спортивно-туристичного комплексу «Легенда Карпат» на базі ТзОВ СКО «Козак». Він розташований в урочищі «Дубина» в с. Старих Кутах, у мальовничій місцині серед 150-річних дубів, які символізують велич Гуцульщини, силу і мужність нашого народу.

Детальніше...

Схід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцям

З 12 по 14 лютого у Ко­сівському районі перебувала делегація з Кринич­ківсього району Дніпропетровської області. Очолили її голова районної ради Юрій Анатолійович Коваль та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Вадимович Носенко.

До складу делегації входили начальники управлінь та відділів, 17 сільських голів, представники преси, телебачення та інтелігенції. Мета поїздки – ознайомлення з туристичною галуззю району та народними промислами Ко­сівщини. І як результат поїздки – підписання угоди про співпрацю між Криничків­ським та Косівським районами.

Гостей зустрічали заступник голови районної ради С.Перцович, заступники голови райдержадміністрації М.Вас­кул, Я.Бринський, голова районної організації «Гуцулія» Оксана Довгун. Біля пам'ятника «Борцям за волю України» учні Косівської гімназії вручили гостям хліб-сіль.

У другій половині дня відбулися «круглий стіл» та гуцульська вечеря, яка проходила в ресторані «Водограй». Гостям розповіли про історичне минуле Косівщини, а також про промисловий та туристичний розвиток району, ознайомили з проектом «Маєтку Святого Миколая», будівництво якого розпочато в селі Черганівка. З розвитком зеленого туризму та народними промислами гостей ознайомила Оксана Довгун.

А потім виступив голова Криничківської районної ради Юрій Анатолійович Коваль. Він розповів про промисловий та еко­но­міч­ний розвиток району, позна­йомив присутніх із членами делегації і наголосив, що ме­та поїздки — це, в першу чергу, обмін досвідом з розвитку туризму, вивчення ринку збуту народних промислів, а група, яка представляє сільських голів, повинна ознайомитися і розказати в се­бе вдома, як живуть горяни.

«Будемо вдячні, якщо ви відкриєте своє серце, познайомите із своїм досвідом», — ска­зав голова делегації.

Схід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцям

Гості були зачаровані культурною програмою, яку презентували аматори косівського Народного дому, особливо піснями у виконанні Степана Білика, Василя Звіздарика, сімейного ансамблю Воротняків та гуцульських троїстих музик.

Діпропетровці побували на презентації технологічних процесів виготовлення тво­рів народно-художнього мистецтва, зокрема ліжників у селах Городі та Яворові, відвідали Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва, ознайомилися з туристично-відпочинковими комплексами: «Сокільське», «Легенда Карпат», «Синевір», «Байка».

Текст і фото Я. ТИМОФІЙЧУКА.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: