gk logo

Схід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцям

З 12 по 14 лютого у Ко­сівському районі перебувала делегація з Кринич­ківсього району Дніпропетровської області. Очолили її голова районної ради Юрій Анатолійович Коваль та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Вадимович Носенко.

До складу делегації входили начальники управлінь та відділів, 17 сільських голів, представники преси, телебачення та інтелігенції. Мета поїздки – ознайомлення з туристичною галуззю району та народними промислами Ко­сівщини. І як результат поїздки – підписання угоди про співпрацю між Криничків­ським та Косівським районами.

Гостей зустрічали заступник голови районної ради С.Перцович, заступники голови райдержадміністрації М.Вас­кул, Я.Бринський, голова районної організації «Гуцулія» Оксана Довгун. Біля пам'ятника «Борцям за волю України» учні Косівської гімназії вручили гостям хліб-сіль.

У другій половині дня відбулися «круглий стіл» та гуцульська вечеря, яка проходила в ресторані «Водограй». Гостям розповіли про історичне минуле Косівщини, а також про промисловий та туристичний розвиток району, ознайомили з проектом «Маєтку Святого Миколая», будівництво якого розпочато в селі Черганівка. З розвитком зеленого туризму та народними промислами гостей ознайомила Оксана Довгун.

А потім виступив голова Криничківської районної ради Юрій Анатолійович Коваль. Він розповів про промисловий та еко­но­міч­ний розвиток району, позна­йомив присутніх із членами делегації і наголосив, що ме­та поїздки — це, в першу чергу, обмін досвідом з розвитку туризму, вивчення ринку збуту народних промислів, а група, яка представляє сільських голів, повинна ознайомитися і розказати в се­бе вдома, як живуть горяни.

«Будемо вдячні, якщо ви відкриєте своє серце, познайомите із своїм досвідом», — ска­зав голова делегації.

Схід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцямСхід і Захід разом: Косівщина відкрила серце дніпропетровцям

Гості були зачаровані культурною програмою, яку презентували аматори косівського Народного дому, особливо піснями у виконанні Степана Білика, Василя Звіздарика, сімейного ансамблю Воротняків та гуцульських троїстих музик.

Діпропетровці побували на презентації технологічних процесів виготовлення тво­рів народно-художнього мистецтва, зокрема ліжників у селах Городі та Яворові, відвідали Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва, ознайомилися з туристично-відпочинковими комплексами: «Сокільське», «Легенда Карпат», «Синевір», «Байка».

Текст і фото Я. ТИМОФІЙЧУКА.

Вівторок, 16 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: