gk logo

Літній табір Корпусу Миру

У липні цього року волонтери Корпусу Миру США в Україні в чотирнадцятий раз організували літній табір «на виживання» у Карпатах. Цього разу він проходив у с. Шешорах, на території Національного природного парку «Гуцульщина».

Волонтери, школярі та їхні вчителі з Луганської, Запорізької, Сумської та Івано-Франківської областей (всього 61 особа) провели шість чудових днів у таборі. У ці дні ми мали змогу здійснити піші прогулянки, пограти в різні ігри, приготувати смачні страви на вогнищі та провести цікаві заняття. Працівники Парку сприяли нам у всьому: надали в користування посуд, допомагали порадами, виділили нам певну територію для користування. Щасливі і втомлені ми повернулися додому, поділилися своїми враженнями про табір та гори Карпати з родиною і друзями.

За час перебування у таборі ми відчули належну увагу та підтримку з боку Косівської районної державної адміністрації та керівництва НПП «Гуцульщина». Завдяки їхній увазі до нас та допомозі, наш табір був дуже успішним, його учасники відчували себе в повній безпеці та могли отримати задоволення від перебування у Шешорах. Я готовий порекомендувати це місце кожному, хто хоче поспілкуватися з природою, не переймаючись різного роду проблемами, пов'язаними з перебуванням у таборі.

Дерек Свонсон, директор табору, волонтер Корпусу Миру США в Україні, м. Рубіжне Луганської обл.

Вівторок, 16 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: