gk logo

Інновації в сільському туризмі

Туризм є потужним засобом розвитку гірського села, він пропонує фантастичні можливості для місцевого населення, особливо для ініціативних і молодих людей, створює нові робочі місця.

Однак громади гірських сіл часто виявляються виключеними із загальних процесів економічного розвитку - через брак знань про ведення підприємництва, через брак навичок користування сучасними засобами інформації, комунікації і новими медіа та обмежений доступ до професійного навчання. Розвиток туристичного потенціалу гірського села – це можливість вирішити численні локальні економічні та соціальні проблеми. Підвищення рівня поінформованості місцевої громади та її залучення до участі в процесі допомагає приймати обґрунтовані рішення стосовно розвитку туризму та впроваджувати їх, проводити навчання, підвищувати рівень кваліфікації і спроможність конкурувати на глобальному ринку.

InRuTou – новий проект, спрямований на розробку й тестування набору інструментів та інноваційних моделей для розвитку сталого туризму в сільській місцевості, особливо в гірських районах, шляхом сприяння процесу просвітництва на рівні громад.

InRuTou пропонує застосувати інноваційні інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) та нові медіа для поліпшення професійної туристичної освіти, планування й організації туризму.
Шановні жителі Косівського району!

Пропонуємо вам взяти участь у дослідженні потреб місцевих громад щодо інноваційного розвитку сільського туризму. Дослідження проводять в Україні, у двох пілотних районах – Сторожинецькому Чернівецької області та Косівському. Результати дослідження стануть базою для впровадження проекту InRuTou.

Анкету-опитувальник можна заповнити он-лайн (https://docs.google.com/forms/d/1PTwo2sYkFmqxz-FPj5WtbiXmMM2Jkeqbxgd79xK5IsY/viewform) або завантажити з сайту проекту (http://inrutou.eu/questionnaires/) і надіслати на адресу українського партнера проекту МБО ІЦ «Зелене досьє» (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Із запитаннями можна звертатись до Центру громадських ініціатив (Косів).

Микола БЛИЗНЮК,
голова ради регіональної благодійної організації «Центр громадських ініціатив».

Проект виконує міжнародний консорціум у складі:
Університет прикладних наук міста Кремз (Австрія) – координатор проекту.
SCIENTER, Центр досліджень та інновацій для освіти (Італія).
Університет Bournemouth (Велика Британія).
Асоціація Seed (Італія).
Європейська академія Бользано, EURAC (Італія).
Екологічна програма ООН – Відень (Австрія).
Національна асоціація гірського сільського розвитку «ROMONTANA» (Румунія).
Товариство «Екопсихологія» (Польща).
МБО ІЦ «Зелене досьє» (Україна).

Термін виконання проекту: 1.11.2012 – 31.10.2015

Вівторок, 16 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: