gk logo

Повітря тут чисте і природа чудова

У ці серпневі дні в дитячому закладі санаторного типу «Лікувально-оздоровчому комплексі (ДЗСТ ЛОК) «Карпатські Зорі» відпочивають 125 київських і 30 косівських дітей четвертого заїзду.

Умовами їхнього проживання і тим, як проводять свій час юні відпочивальники, постійно цікавляться представники районної влади, які є частими гостями в цьому закладі.

У ЛОК «Карпатські Зорі» дітям і справді нудьгувати не доводиться. Кожний день їхнього перебування насичений різноманітними пізнавально-розважальними, спортивними заходами.
Євген Меліков, Дмитро Новоселецький, Дмитро Гуменюк перебувають тут уже тиждень. Навіть за цей короткий період відчули усі переваги карпатського регіону над столичним. Хлопці у новому середовищі адаптувалися швидко. Щодня грають у футбол, волейбол, теніс, купаються у басейні й річці. Знайшли чимало друзів. Анастасія Ольховська з Шешорів і Олена Будз з Кутів взагалі почувають тут себе як удома. Ростислав Захарук зі Смодної, Валентин Розвадовський зі Стопчатова, Сергій Нагорняк з Розтоків люблять ходити в походи, проводити час за шашковим столиком, змагатись з ровесниками в тенісних поєдинках. Вихователь Світлана Бойків – студентка Коломийського педагогічного коледжу в лікувально-оздоровчому комплексі проходить практику й водночас набуває професійного досвіду в роботі з дітьми.
Із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Совіздранюком, завідувачем сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА Михайлом Мельничуком навідалися у «Карпатські Зорі», коли діти відпочивали у своїх номерах, отож мали добру нагоду поспілкуватися з київськими і косівськими дітьми. Вихователь Наталія Михайлівна Чижик вперше у цьому закладі й своїх вражень не стримувала. Вона та ще сім вихователів привезли з Києва 125 дітей віком від 7 до 17 років, які до Косова приїхали вперше.

-- ЛОК «Карпатські Зорі» розташований у гарному затишному місці, довкола такі чудові краєвиди, -- не приховує свого захоплення Наталія Михайлівна. -- Харчування добре, п'ятиразове, страви домашні, комфортно в кімнатах. Діти з цікавістю слухають місцеві легенди, перекази. Повітря тут чисте і природа чудова.

Поки ми розмовляли з відпочивальниками, у директора ДЗСТ ЛОК «Карпатські Зорі» Василя Васильовича Шипчука, який супроводжував нас, задзвонив мобільний телефон. З РЕМу хотіли узгодити з керівником час, щоб їхні працівники виступили перед дітьми з лекцією про роль електроенергетики в нашому житті, безпечне поводження з електроприладами в побуті, про те, яких правил треба дотримуватись, щоб запобігти травматизму.

А кілька днів тому представники МНС навчали відпочивальників протипожежній безпеці та розповідали їм, як уберегтися від укусів змій.

Ігор СУСАК.

Вівторок, 16 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: